Az MKB Consulting Zrt.

SENIOR TANÁCSADÓ

kollégát keres Stratégiai Projektek Megvalósítása üzletágába

Az MKB Pénzügyi csoport tagjaként az MKB Consulting Zrt. az európai uniós és hazai fejlesztési támogatások eredményes felhasználásához kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások teljes palettáját kínálja kis-, közép- és nagyvállalati, valamint államigazgatási ügyfelei részére. A 70 éves MKB Bank mintegy negyvenezer vállalati ügyfelével stabil, megbízható hátteret biztosít tevékenységünkhöz.

Célunk, hogy ügyfeleink részére a teljes projektciklus folyamán a projektötletek kidolgozásától a pályázatok összeállításán át az átfogó projektmenedzsmentig magas minőségű tanácsadói szolgáltatásokat és komplex megoldásokat nyújtsunk, így járulva hozzá a szakszerű, hatékony és szabályos forrásfelhasználáshoz.

Feladatok

A Stratégiai Üzletág megvalósítási feladataiban való részvétel, az intézményi, önkormányzati, egyetemi ügyfelek számára végzett tanácsadási munkákba való bekapcsolódás, projektfejlesztés, stratégia készítés, projektvégrehajtás. Kiemelt területeink a zöld és energetikai, valamint a pénzügyi tanácsadás. A munkavégzés során a szenior tanácsadó feladatai közé tartozik többek között interjúk lefolytatása, az információk szintetizálása és tanulmányok keretében történő magas színvonalú megfogalmazása.

Akit keresünk

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (MSc szintű)
  • Fejlesztéspolitikai, támogatáspolitikai rendszer ismerete
  • Legalább 10 év tapasztalat
  • Felsőfokú angol tudás
  • Tanulmányírási készség referenciák felsorolásával és 2 referencia anyag mellékelésével
  • Igazolható projekt alapú munkatapasztalat

Elvárt készségek

  • Csapatban jól tud dolgozni
  • Rendszerszemlélettel bír
  • Önálló, precíz
  • Rugalmas, proaktív személyiség

Amit előnynek tartunk

  • Tapasztalat EU projektfejlesztésben, vagy menedzsmentben
  • Tapasztalat energetikai, klímavédelmi területen
  • Pénzügyi szakirányú végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás
  • Stabil tulajdonosi háttér és egyértelmű jövőkép
  • Home-office lehetőség

Pályázathoz szükséges:

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • 2 referencia tanulmány
  • 2-3 referenciaszemély megadása elérhetőségge

Jelentkezését a következő e-mail-címre várjuk: mersits-szatmari.zsofia@mkbconsulting.hu