Az MKB Consulting Zrt.

KEY ACCOUNT ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓT

kollégát keres értékesítői csapatába

Az MKB Pénzügyi csoport tagjaként az MKB Consulting Zrt. az európai uniós és hazai fejlesztési támogatások eredményes felhasználásához kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások teljes palettáját kínálja kis-, közép- és nagyvállalati, valamint államigazgatási ügyfelei részére. A 70 éves MKB Bank mintegy negyvenezer vállalati ügyfelével stabil, megbízható hátteret biztosít tevékenységünkhöz.

Célunk, hogy ügyfeleink részére a teljes projektciklus folyamán a projektötletek kidolgozásától a pályázatok összeállításán át az átfogó projektmenedzsmentig magas minőségű tanácsadói szolgáltatásokat és komplex megoldásokat nyújtsunk, így járulva hozzá a szakszerű, hatékony és szabályos forrásfelhasználáshoz.

Feladatok:

Az MKB Consulting az ország teljes területén történő munkavégzéssel, zöld minősítéshez kötött projektek megvalósításához kapcsolódó ügyfélszerzés céljából key account értékesítési tanácsadót keres.

A feladat az alábbiakat foglalja magában:

  • Az ország teljes területén értékesítési és ügyfélkapcsolati feladatok ellátása
  • Városfejlesztési tőkealapok ügyfélkapcsolat kezelése
  • Városfejlesztési projektek generálásában, fejlesztésében való részvétel
  • Egyedi vállalati finanszírozási projektek generálása, meglévő ügyfelek ügyfélkapcsolati kezelése
  • Zöld beruházásokat tervező közép- és nagyvállalati ügyfelek akvizíciója
  • Zöld beruházásokat tervező vállalatok minősítésének előkészítése és a minősítés menedzselése
  • Értékesítési tárgyalások szervezése, lebonyolítása és adminisztrálása
  • Keretszerződések és egyedi tanácsadási szerződések megkötése
  • Folyamatos ügyfélkapcsolati munka a tanácsadó portfoliójába tartozó ügyfelek esetében
  • Vállalati portfolió építés és karbantartás
  • MKB Consulting Zrt. üzletág építésében való részvétel

Amit előnynek tartunk

  • Zöld kötvények nemzetközi rendszerének ismerete
  • Környezet- és klímavédelem iránti érdeklődés
  • Hazai vállalati adózási környezet ismerete
  • Projekt koordinációs és/vagy pályázatírói gyakorlat
  • Tőkebefektetések ismerete
  • Városfejlesztési tapasztalat
  • Nagyvállalati/közép vállalati háttér

Akit keresünk:

  • Min. 3 éves banki pénzügyi szolgáltatás értékesítési, vagy tanácsadási tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Képesség dokumentumok önálló készítésére
  • Magabiztos, professzionális fellépés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Agilis, gyorsan tanuló személy
  • Kiváló információ megosztási képesség
  • Kreatív, kiemelkedő tárgyalóképesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes, részben teljesítmény alapú javadalmazás
  • Stabil tulajdonosi háttér és egyértelmű jövőkép
  • Aktív értékesítési háttértámogatási csapat

A megfelelő gyakorlatot tükröző önéletrajzát és motivációs levelét magyar nyelven a következő e-mail-címre várjuk:
mersits-szatmari.zsofi@mkbconsulting.hu