Az MKB Consulting Zrt. háttértámogatási csapatába

HÁTTÉRTÁMOGATÁSI MUNKATÁRS

kollégát keres

Az MKB Csoport tagjaként az MKB Consulting Zrt. az európai uniós és hazai fejlesztési támogatások eredményes felhasználásához kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások teljes palettáját kínálja kis-, közép- és nagyvállalati ügyfelei részére.

Feladatok

Az MKB Consulting Zrt. háttértámogatási feladatok ellátására keres munkatársat, amelynek célja a társaság operatív üzleti folyamatainak támogatása és elősegítése.

  • Vevői megbízási keretszerződések és egyedi megrendelők elkészítése
  • Pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Havi jelentések, kimutatások készítése
  • Szállítói számlák alaki és tartalmi követelményeinek, pénzügyi, számviteli, illetve szerződésnek való megfelelőségének ellenőrzése, partnerekkel való egyeztetése, igazoltatása
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Vállalatirányítási rendszer pénzügyi adatainak a karbantartása
  • adminisztrációs feladatok ellátása (adatbázis-kezelés, iratok iktatása, ügyfélstátuszok nyilvántartása)
  • Együttműködés a pályázati tanácsadó és az értékesítő munkatársakkal
  • Egyéb pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok

Elvárások a pályázók felé:

  • felsőfokú, lehetőség szerint gazdasági irányultságú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • önállóság, együttműködési készség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képesség
  • magabiztos számítógépes és Ms Office ismeretek
  • hasonló területen (back office, kontrolling, pénzügy) szerzett 2-3 éves tapasztalat.

Amit előnynek tartunk:

  • az európai uniós támogatások pályázati rendszerének ismerete,
  • kereskedelmi banki termékek és folyamatok alapszintű ismerete,
  • gyakorlat adatbázisok és vállalatirányítási rendszerek kezelésében

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Stabil tulajdonosi háttér, egyértelmű jövőkép
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Képzés/fejlesztési programok
  • Karrier menedzsment
  • Home-office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budai elhelyezkedésű elegáns, tágas irodai környezetbe

A megfelelő gyakorlatot tükröző önéletrajzát és motivációs levelét magyar nyelven a következő e-mail-címre várjuk: mersits-szatmari.zsofi@mkbconsulting.hu